21 obrazów to nie przypadek… Liczba ta to symbol harmonii i spełnienia. To rozwój, który nigdy się nie kończy, mądrość uzyskiwana dzięki tendencji do samodoskonalenia się. To potrzeba wiedzy i poznania prawdy uniwersalnej.

Droga, którą podążam wyznaczyło mi życie. Korzenie uwite przed laty wyznaczyły początek, który wraz z poznawaniem bliższego i dalszego otoczenia, wraz z odkrywaniem świata i wszechświata rozwija się, dojrzewa, tworzy moją świadomość. Bagaż coraz to nowych doświadczeń jest rodzajem paliwa, które przeradza się w życiową energię będącą tworzywem ducha materii, czasu i przestrzeni.

Przyroda oraz zachodzące w niej zjawiska i procesy zawsze budziły moją ciekawość. Stały się moją pierwszą inspiracją do tworzenia. Piękno natury porywa i fascynuje… Z tej fascynacji powstało moje pierwsze marzenie – podróże. Podczas nich poznaję wielu ludzi. Relacje z nimi są barometrem wyznaczającym odbiór samej siebie. Kształtuje się moja tożsamość.
Poznanie INNEGO zaowocowało uaktywnieniem wewnętrznej energii, która niczym wulkan drzemała we mnie. Skupienie uwagi na jej  przepływie i wymianie  zaowocowało obraniem nowego kursu, będącym swoistym, intuicyjnym odkrywaniem nieznanego. Szukam i kreuję własny sens życia w poszukiwaniu wewnętrznej harmonii.

ADMerska